SZCZECIN

ul. Narzędziowa 43
DRYPOL Sp. z o.o. Sp. k.
70-807 Szczecin
[email protected]
tel: +48 662 029 192

Nasz oddział w Szczecinie od kilku lat stoi na straży wielu prestiżowych budynków, ratując je przed wilgocią, zanieczyszczeniami i grzybnią.

Do tej pory pracowaliśmy przy osuszaniu i ozonowaniu obiektów handlowych i przemysłowych, ale też wyjątkowych – o szczególnej wrażliwości na wilgoć czy bardzo wysokich wymaganiach użytkowników.

Z pośród wielu akcji osuszania po zalaniu, jakich świadkiem był Szczecin, możemy pochwalić się:

  • Profesjonalnym osuszaniem obiektów sportowych, a których najważniejszym dla nas była Arena Azoty w Szczecinie;
  • Ochroną wyspecjalizowanych pomieszczeń szpitalnych i sanatoryjnych, jak na przykład w Szpitalu Zdroje, gdzie wprowadziliśmy środki zapobiegawcze zawilgoceniu;
  • Ozonowaniem i osuszaniem pomieszczeń o najwyższym standardzie czystości, jak choćby budynki Sanepidu, laboratoria biotechnologiczne i farmaceutyczne;
  • Osuszaniem posadzek i nowo powstających budynków, jak choćby hotel Ewerdin w Świnoujściu;
  • Skuteczną walką z grzybnią i wilgocią w budynkach zabytkowych – pałacach, bibliotekach, budynkach sakralnych i muzeach.
Osuszanie budynków Szczecin

Osuszanie budynków w Szczecinie, jest tylko jednym z wielu sukcesów naszego szczecińskiego oddziału. Jesteśmy gotowi interweniować na terenie całego województwa, a w razie pilnej potrzeby wyślemy też ekipę osuszającą na teren województwa Lubuskiego, gdzie jeszcze nie dysponujemy własnym oddziałem.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem osuszającym, nagrzewającym i wentylacyjnym, który chętnie wypożyczamy przedsiębiorstwom i instytucjom, chroniącym swoje zasoby przez wilgocią. Dodatkowo oferujemy ozonowanie pomieszczeń w celu oczyszczania powietrza. W każdej takiej usłudze uczestniczą nasi specjaliści, którzy są w stanie zoptymalizować cały proces, tak by uzyskać najlepszy efekt przy najmniejszym koszcie energetycznym.

Sprawiamy, że w Szczecinie jest sucho i przytulnie. Zadzwoń gdy uznasz, że masz dość wilgoci. Zareagujemy natychmiast!

Dzięki wysokim kompetencjom pracowników oraz nowoczesnym urządzeniom najwyższej klasy, osuszanie po zalaniu w Szczecinie i województwie Zachodniopomorskim przebiega sprawnie i szybko.