WARSZAWA

DRYPOL Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Mehoffera 166A
03-081 Warszawa
[email protected]
tel: + 48 734 194 685

Osuszanie po zalaniu realizujemy również w Warszawie. Nasz oddział dysponuje ekipą szybkiego reagowania, by móc rozpocząć akcje osuszania budynków możliwie wcześnie i tym samym ograniczyć wynikające z wilgoci straty.

Osuszanie po zalaniu – Warszawa
Osuszanie po zalaniu jest podstawową usługą jaką świadczymy i mamy bardzo dużo doświadczenia w przeprowadzaniu tego typu akcji ratowania budynków. W Warszawie zdecydowana większość zalań wynika nie tyle z warunków atmosferycznych, co z awarii instalacji wodno-sanitarnej lub aparatury przemysłowej. Zdarzają się one zarówno w starych kamienicach, jak i nowoczesnych obiektach handlowych. Najbardziej bolą jednak w budynkach o szczególnej wrażliwości na wilgoć: zabytkowych, uniwersyteckich, laboratoriach, archiwach i bibliotekach.

Warszawa – ozonowanie, odgrzybianie, ochrona przed wilgocią
Choć zalania są najczęstszym problemem z jakim spotykamy się w Warszawie, jesteśmy też w każdej chwili gotowi pomóc z innymi zagrożeniami dla budynków.

Wykonujemy między innymi:
Ozonowanie pomieszczeń: Tlen w formie ozonu ma silne właściwości bakteriobójcze. Właściwie wykonane ozonowanie przywraca świetność instalacji wentylacyjnej, usuwa zapachy i pozwala zdezynfekować pomieszczenie. Dysponujemy do tego celu najnowocześniejszym sprzętem i wysokiej klasy specjalistami.

osuszanie budynków Warszawa

Odgrzybianie: Tam gdzie wilgoć utrzymuje się długo, może pojawić się kolejny groźny wróg – grzyb. W Warszawie zapotrzebowanie na odgrzybianie jest na szczęście niskie, ale w razie potrzeby dysponujemy środkami by odnowić nawet najbardziej zatęchłe piwnice.

Osuszanie posadzek, stropów, tynków: Jeśli stawiasz budynek, którego fragmenty na pewnym etapie budowy lub modernizacji będą wymagać profesjonalnego osuszenia – nasz warszawski zespół jest do Twojej dyspozycji. Osuszaliśmy dotąd wiele inwestycji w stolicy: hotele, budynki biurowe i obiekty handlowe.

Osuszanie po zalaniu – Janki, Pruszków, Wołomin
Działamy na terenie całej aglomeracji, a w razie pilnej potrzeby nawet województwa Mazowieckiego. Dysponujemy ekipą szybkiego reagowania, która może dojechać do dowolnego miejsca w promieniu 100 km od naszej siedziby. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zalania zdarzają się wszędzie, więc nawet jeśli awaria zdarzyła się w pewnej odległości od nas – przybędziemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Cieszymy się zaufaniem, które zyskaliśmy wśród klientów. Z naszych usług osuszania po zalaniu korzystały największe banki w kraju, a także Uniwersytet Warszawski.