WROCŁAW

DRYPOL Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Kochanowskiego 72
51-601 Wrocław
[email protected]
tel: + 48 662 029 193

Osuszanie budynków Wrocław i okolice

Wrocław – osuszanie po zalaniu, ozonowanie, odgrzybianie
Dzięki nam osuszanie budynków po zalaniu, czy ozonowanie we Wrocławiu staje się łatwe i bardzo sprawne. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i sprawdzoną załogą, która może interweniować na terenie całego województwa.

Wrocław – osuszanie budynków

Do tej pory osuszaliśmy we Wrocławiu wiele budynków, zarówno takich gdzie przyczyną wilgoci była awaria instalacji, jak i tych, które stały się ofiarami kapryśnych rzek. Podobnie jak w innych rejonach kraju, mamy tu znaczne doświadczenie i wiele uratowanych przez poważniejszymi stratami budynków.

Osuszane po zalaniu były między innymi budynki uniwersyteckie (Uniwersytet Wrocławski, Bursa Szkół Artystycznych), użyteczności publicznej, zabytkowe i wymagające szczególnej troskliwości jak teatry czy biblioteki.

Wrocław – usuwanie skutków zalania substancjami chemicznymi

Jeszcze nie dawno problem istniał jedynie w laboratoriach i zakładach przemysłowych. Dziś nowoczesne systemy klimatyzacyjne i ogrzewające wykorzystują płynny czynnik chłodzący. W przypadku rozszczelnienia instalacji czynnik ten może wyciec, powodując niekiedy nietypowe przypadki zalania. Na szczęście nawet osuszanie po zalaniu glikolem etylenowym we Wrocławiu, mamy opanowane i przećwiczone.

Ratowaliśmy też kilkakrotnie budynki, gdzie doszło do wycieku bardziej niebezpiecznych substancji lub wysoce zanieczyszczonej wody.

Osuszanie budynków Wrocław

Wrocław – odgrzybianie pomieszczeń, ozonowanie
Jesteśmy w pełni przygotowani by pomóc Ci w najtrudniejszych nawet przypadkach, gdy wilgoć utrzymywała się dość długo by doprowadzić do zagrzybienia pomieszczeń. Usuwamy skutki, ale też pomagamy zabezpieczyć się przed równie przykrymi sytuacjami na przyszłość.

We Wrocławiu odgrzybialiśmy i ozonowaliśmy wiele budynków zabytkowych, dla których grzybnia mogłaby oznaczać wyrok. Za każdym razem dzięki wysokiej klasy urządzeniom i zatrudnianiu odpowiednich specjalistów udawało się je uratować.

Osuszanie po zalaniu – Duszniki Zdrój, Polanica Zdrój, Karkonosze, Wałbrzych, Oleśnica…
Wrocławski oddział naszej firmy osuwa skutki zalania i zagrzybienia nie tylko we Wrocławiu, ale też w całym województwie. Bardzo szybko zdobyliśmy uznanie w miejscowościach turystycznych, dzięki szybkim i sprawnym interwencjom, a także osuszaniu budynków w trakcie ich budowy lub modernizacji.
Interweniowaliśmy między innymi w ośrodkach w Polanicy Zdroju i Dusznikach Zdroju. Udało nam się uratować nie tylko majątek klienta, ale też wakacje tych, którzy mieli zamówione pokoje w kolejnych tygodniach.

Bez żadnego problemu ruszamy więc w teren i nawet jeśli masz do naszego oddziału dość daleko – nie wahaj się, lecz dzwoń po profesjonalną pomoc.

Dzięki możliwości wynajmu budowlanych osuszaczy powietrza możesz na własną rękę pozbyć się wilgoci. Zachęcamy jednak wcześniej do konsultacji by upewnić się, że wybrałeś odpowiedni sposób osuszania budynków.