Pomiar wilgotności

Osuszanie budynków Gdańsk

Pomiar wilgotności

Drypol oferuje osuszanie budynków – Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice. Polecamy również ozonowanie i odgrzybianie wykonane przez nasz oddział w Gdańsku.

Osuszamy, ozonujemy i chronimy przed zagrzybieniem budynki w Trójmieście już od 20 lat. Ciężką pracą i profesjonalizmem zapracowaliśmy sobie na dobrą renomę w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, dzięki czemu zarządcy prestiżowych obiektów zwracają się w pierwszej kolejności do nas gdy zdarzy się poważna awaria wodna. Z pośród szerokiej gamy udanych realizacji możemy pochwalić się w szczególności:

Gdynia – osuszanie po zalaniu
Gdynia jest miastem dobrze przygotowanym na wodę, a właściciele budynków z reguły dobrze dbają o swoją własność. Nawet tu zdarzają się jednak poważne zalania budynków. Uważamy się za ekspertów w osuszaniu budynków w Gdyni, gdyż udało nam się szybko i sprawnie osuszyć kluczowe dla miasta obiekty, zapobiegając tym samym dalszym stratom.

Osuszane po zalaniu w Gdyni były przez nas między innymi tak ważne obiekty jak: Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, SEA TOWERS i Szpital Miejski w Gdyni. Szybko uporaliśmy się tez zalaniami w hotelach: Nadmorskim, Coutryard (w Waterfront), oraz siedzibie PKO BP i budynku Transatlantyk i centrum handlowym Klif.

Gdańsk – osuszanie po zalaniu
Choć nasz oddział mieści się w Gdyni, bardzo często jesteśmy wzywani także do trudnych sytuacji, które zdarzyły się w Gdańsku. Bardzo nas cieszy, że dobra sława oddziału przekroczyła granice miasta, ale też zapracowaliśmy sobie na to.
Osuszaliśmy po zalaniu między innymi ERGO Arenę, Galerię Bałtycką i Komendę Miejską Policji. Zaufali nam także właściciele hoteli Smart i Puro, oraz kilkadziesiąt firm i organizacji, które spotkały się z problemem zalania pomieszczeń.

Osuszanie po zalaniu – Sopot, Rumia, Kościerzyna
Wezwani, nie wahamy się nawet chwili, lecz jedziemy z pomocą przy osuszaniu budynków poza obręb Gdańska i Gdyni. Nasz oddział obsługiwał między innymi zalane budynki w Sopocie (stadion lekkoatletyczny, budynki Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie), Kościerzynie (browar START) i Rumii (Deichmann).
Jesteśmy gotowi świadczyć najwyższej jakości usługi na terenie Trójmiasta, ale też całego województwa Pomorskiego. Wszędzie gdzie zdarzy się zalanie – poradzimy sobie z nim i profesjonalnie osuszymy cały budynek.

Osuszanie w trakcie budowy – Gdańsk, Gdynia, Sopot…
W trakcie budowy lub modernizacji budynku osuszanie ma kluczowe znaczenie dla jego przyszłej trwałości. Nie stanowi to dla nas wyzwania nawet przy wymagających trójmiejskich inwestycjach, gdyż dysponujemy bardzo dobrze wyszkoloną kadrą i najwyższej jakości sprzętem.
Osuszaliśmy między innymi: zakłady Polpharma S.A., Politechnikę Gdańską, Multikino Gdańsk i Gdański AWF.

Gdańsk – Ozonowanie pomieszczeń
Przeprowadzamy ozonowanie budynków w Gdańsku, ale też Gdyni, Sopocie i w okolicach Trójmiasta. Z naszych usług korzystały prestiżowe budynki i instytucje państwowe. Z pewnością wykonaliśmy solidną pracę między innymi w: Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, pałacu w Leźnie, Komendzie Miejskiej Policji w Gdańsku i Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i bardzo kompetentną obsługą dzięki czemu jesteśmy gotowi zapewnić usługi ozonowania pomieszczeń w nawet najbardziej wymagających budynkach Trójmiasta.

Trójmiasto – wynajem nawilżaczy i osuszaczy powietrza
Profesjonalne narzędzia, których używamy możemy również wynająć potrzebującym firmom i instytucjom z terenu Trójmiasta. Wynajmujemy nawilżacze powietrza do budynków o szczególnej wrażliwości, takich jak na przykład: Gdyńskie Centrum Filmowe, Muzeum Historyczne miasta Gdańsk, zakłady Polpharma S.A.

Zarówno w delikatnych muzealnych salach jak i wymagających perfekcyjnej sterylności halach Polpharmy nasze urządzenia dowiodły najwyższej jakości i śmiało możemy na nich polegać także w Twoim budynku.

Centrala Gdynia

Drypol Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Chylońska 82b
81-033 Gdynia

Infolinia : 586 63 67 68
Dział techniczny : 586 63 67 68, wew. 2 lub 3
Sprzedaż urządzeń : 586 63 67 68, wew. 4
info@drypol.pl

mBank : 26 1140 2004 0000 3702 7639 6299

Biuro obsługi klienta jest czynne  :
Pn-Pt    8:00-16:00