Pomiar wilgotności

Osuszanie budynków Kraków

Pomiar wilgotności

Nasz oddział terenowy wykonujący osuszanie budynków w Krakowie mimo, że działa od kilku lat, już odniósł wiele sukcesów.

Dzięki wysokiej klasy urządzeniom i kompetentnym pracownikom osuszyliśmy w Krakowie wiele zalanych budynków, zapobiegając tym samym poważnym stratom finansowym po stronie właścicieli i najemców.

Podobnie jak w innych regionach zyskaliśmy uznanie dzięki szybkim i sprawnym interwencjom wykonanym bezpośrednio po odebraniu zgłoszenia. Osuszanie budynków w Krakowie nie było jednak jedynym czego oczekiwali od nas klienci. Wykorzystywaliśmy potencjał oddziału także w gdy trzeba było:

  • Przeprowadzić osuszanie posadzki i stropów budynków podczas ich budowy;
  • Trwale usunąć zagrzybienie w budynkach handlowych, magazynowych i produkcyjnych;
  • Dokonać ozonowania pomieszczeń i układów klimatyzacyjnych;
  • Zainstalować nagrzewnice w budynkach o wysokiej wrażliwości na wilgoć.

Podobnie jak w innych miastach, gdzie dysponujemy swoimi oddziałami terenowymi, tak i w Krakowie spotykaliśmy się z wyzwaniami wymagającymi szczególnych kompetencji od naszego zespołu. Podczas akcji osuszania po zalaniu w Krakowie, dbaliśmy między innymi o:

  • Pomieszczenia o szczególnie wysokiej wrażliwości na wilgoć (biblioteki, archiwa, sale uniwersyteckie);
  • Pomieszczenia o utrudnionym obiegu powietrza (piwnice, garaże, poziomy podziemne);
  • Budynki o najwyższym standardzie czystości (zakłady chemiczne, spożywcze, gastronomia, szpitale).

Wyszliśmy więc dalece poza standardowe osuszanie po zalaniu powierzchni handlowych i magazynowych i wygraliśmy wiele starć z wilgocią i zagrzybieniem. Jesteśmy do dyspozycji zawsze gdy potrzebujesz osuszania budynków, ozonowania lub chcesz pozbyć się grzybów.

Osuszanie po zalaniu – Katowice
Dotychczas nie otworzyliśmy odrębnego oddziału w Katowicach, bardzo możliwe, że w miarę rozwoju firmy i zatrudniania kolejnych specjalistów, nadrobimy tę zaległość. Osuszanie budynków po zalaniu w Katowicach wykonuje aktualnie oddział krakowski, który mimo dzielącej miasta odległości został szybko doceniony przez lubelskich klientów.

Wykonaliśmy w Katowicach kilka poważnych akcji osuszania po zalaniu, zwłaszcza w obiektach handlowych i hotelowych. Nie spodziewaliśmy się wcześniej wezwania ekipy z takiej odległości, ale wobec rosnącego zainteresowania ze strony Katowickich klientów, poważnie rozważamy otwarcie nowego oddziału, który obsługiwałby województwa Śląskie i Opolskie.

Dziękujemy, że nas do tego zmotywowaliście i czekamy w pogotowiu na wypadek gdyby Wasze budynki potrzebowały osuszania budynków lub ozonowania.

Oddział Kraków

kom 509 971 902
krakow@drypol.pl