Pomiar wilgotności

Osuszanie budynków Wrocław

Pomiar wilgotności

Nawet w najpiękniejszym mieście zdarzają się zalania budynków i późniejsze osuszanie po zalaniu. Warto wtedy postawić na solidnego partnera jakim jest Drypol.

Wrocław – osuszanie po zalaniu, ozonowanie, odgrzybianie
Dzięki nam jednak osuszanie po zalaniu, czy ozonowanie we Wrocławiu staje się łatwe i bardzo sprawne. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i sprawdzoną załogą, która może interweniować na terenie całego województwa.

Czasami myślimy o tym jak nasza praca wyglądałaby gdy miasto było jeszcze częściowo zbudowane na wodzie, a ludzie mieszkali na barkach-domach. Jeśli taka zabudowa wróci – będziemy gotowi.

Wrocław – osuszanie budynków
Do tej pory osuszaliśmy we Wrocławiu wiele budynków, zarówno takich gdzie przyczyną wilgoci była awaria instalacji, jak i tych, które stały się ofiarami kapryśnych rzek. Podobnie jak w innych rejonach kraju, mamy tu znaczne doświadczenie i wiele uratowanych przez poważniejszymi stratami budynków.

Osuszane po zalaniu były między innymi budynki uniwersyteckie (Uniwersytet Wrocławski, Bursa Szkół Artystycznych), użyteczności publicznej, zabytkowe i wymagające szczególnej troskliwości jak teatry czy biblioteki.

Wrocław – usuwanie skutków zalania substancjami chemicznymi
Jeszcze nie dawno problem istniał jedynie w laboratoriach i zakładach przemysłowych. Dziś nowoczesne systemy klimatyzacyjne i ogrzewające wykorzystują płynny czynnik chłodzący, który w przypadku rozszczelnienia instalacji może wyciec, powodując niekiedy nietypowe przypadki zalania. Na szczęście nawet osuszanie po zalaniu glikolem etylenowym we Wrocławiu, mamy opanowane i przećwiczone.

Ratowaliśmy też kilkakrotnie budynki, gdzie doszło do wycieku bardziej niebezpiecznych substancji lub wysoce zanieczyszczonej wody.

Wrocław – odgrzybianie pomieszczeń, ozonowanie
Jesteśmy w pełni przygotowani by pomóc Ci w najtrudniejszych nawet przypadkach, gdy wilgoć utrzymywała się dość długo by doprowadzić do zagrzybienia pomieszczeń. Usuwamy skutki, ale też pomagamy zabezpieczyć się przed równie przykrymi sytuacjami na przyszłość.

We Wrocławiu odgrzybialiśmy i ozonowaliśmy wiele budynków zabytkowych, dla których grzybnia mogłaby oznaczać wyrok. Za każdym razem dzięki wysokiej klasy urządzeniom i zatrudnianiu odpowiednich specjalistów udawało się je uratować.

Osuszanie po zalaniu – Duszniki Zdrój, Polanica Zdrój, Karkonosze, Wałbrzych, Oleśnica…
Wrocławski oddział naszej firmy osuwa skutki zalania i zagrzybienia nie tylko we Wrocławiu, ale też w całym województwie. Bardzo szybko zdobyliśmy uznanie w miejscowościach turystycznych, dzięki szybkim i sprawnym interwencjom, a także osuszaniu budynków w trakcie ich budowy lub modernizacji.
Interweniowaliśmy między innymi w ośrodkach w Polanicy Zdroju i Dusznikach Zdroju. Udało nam się uratować nie tylko majątek klienta, ale też wakacje tych, którzy mieli zamówione pokoje w kolejnych tygodniach.

Bez żadnego problemu ruszamy więc w teren i nawet jeśli masz do naszego oddziału dość daleko – nie wahaj się, lecz dzwoń po profesjonalną pomoc.

Oddział Wrocław

kom 662 029 193
wroclaw@drypol.pl