Usługi

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie usuwania szkód po zalaniu , kontroli i eliminacji wilgotności w pomieszczeniach oraz niwelowania przykrych zapachów (ozonowania).

Ponadto prowadzimy sklep i wypożyczalnię sprzętu, który jest niezbędny do utrzymania odpowiedniego klimatu i higieny w obiektach na właściwym poziomie.

Nasze działania kierujemy do właścicieli i najemców powierzchni komercyjnych i użyteczności publicznej, jak też obiektów prywatnych – m.in. domów, budynków, biur, magazynów, banków, lotnisk, hoteli i pensjonatów. Dotychczas sprawdziliśmy się w każdej, nawet najbardziej niestandardowej sytuacji – od likwidacji wilgotności na terenie pojedynczych mieszkań aż po usuwanie skutków powodzi 1000-lecia.

Obsługujemy Klientów z całej Polski, niezwłocznie reagując na zgłoszony problem i zapewniając jego szybkie rozwiązanie. W szerokim spektrum naszych usług znajduje się:

W naszym sklepie oraz w ramach usług wynajmu proponujemy bogaty wachlarz produktów związanych z osuszaniem, ozonowaniem i utrzymywaniem właściwej temperatury i wilgotności w pomieszczeniach dowolnego typu, m.in. osuszacze, nawilżacze, wentylatory, klimatyzatory, pompy do strefy izolacji, nagrzewnice, ozonatory, mierniki klimatyczne i kamery termowizyjne. Wybieramy wyłącznie produkty sprawdzonych marek, które zostały przez nas przetestowane i cieszą się dobrą opinią na rynku. Nabywając nasz sprzęt, Klienci mogą mieć pewność solidności i skuteczności jego działania. Dodatkowo służymy ekspercką poradą podczas wyboru najlepszego rozwiązania dostosowanego do własnych potrzeb oraz profesjonalną obsługą serwisową.