Iniekcja ciśnieniowa – izolacja przeciwwilgociowa

Iniekcja ciśnieniowa – izolacja przeciwwilgociowa bardzo często rozwiązuje problem wilgoci w domu, która dostaje się poprzez podciąganie kapilarne wody z fundamentów.

Czas inwestycji budowlanych ulega znacznemu skróceniu, co jest podyktowane prawami rynku. Im szybciej przebiegnie proces stawiania lub remontowania obiektu, tym więcej oszczędności i większe zyski. Dlatego stale poszukuje się metod, które nie tylko zapewnią jakość i trwałość, ale także zagwarantują błyskawiczny przebieg prac remontowo-budowlanych. Jedną z najbardziej nowoczesnych metod naprawy izolacji poziomych budynków jest iniekcja w ścianę środka izolacyjnego.

Iniekcja ciśnieniowa – izolacja przeciwwilgociowa

Poprzez wstrzykiwanie w ścianę środka izolacyjnego,  pozwala na wytworzenie izolacji fundamentów bez konieczności odkopywania murów zewnętrznych. Tym samym zapewniamy rozwiązanie największego problemu technicznego podczas trwania procesów budowlanych czy remontowych – kapilarnego podciągania wilgoci z gruntu. Technologię iniekcji w ściany można stosować bez względu na rodzaj materiału użytego do budowy murów (beton, cegła, piaskowiec i in.). W każdym z tych przypadków daje ona trwałe, wielopokoleniowe efekty.

Przy tym iniekcja ciśnieniowa – izolacja przeciwwilgociowa w tej technologii jest w pełni bezpieczne i ekologiczne. Stosowane przez nas preparaty mineralne polskiego pochodzenia dają doskonałe rezultaty w tworzeniu blokady przeciwwilgociowej. Iniekcja środka izolacyjnego w ściany to też jedna z najbardziej ekonomicznych technik w naszym kraju, charakteryzuje ją łatwość zastosowania, a przede wszystkim pozwala ona znacząco ograniczyć czas niezbędny na renowację dowolnego obiektu.