[rev_slider alias=”Post_header” /]

Osuszanie posadzek pod parkiet

[rev_slider alias=”uslugi_bok” /]

Osuszanie posadzek pod parkiet pozwala mieć pewność, że drewno nie ulegnie zdeformowaniu po jakimś czasie.

Położenie parkietów na zawilgoconej powierzchni może skutkować nie tylko ich nietrwałością, ale również wiązać się z bardziej poważnymi konsekwencjami. Wilgoć może bowiem przedostawać się na wyższe kondygnacje budynku na skutek podciągania kapilarnego (nawet do wysokości kilku metrów), co staje się powodem wilgoci w domu i grzyba na ścianie.

Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem posadzek pod parkiet z wilgoci na etapie prac budowlanych bądź remontowych, aby umożliwiać ich szybkie postępy, a także nie dopuszczać do skutków wykonania podłogi na podłożu o wysokim poziomie wilgotności. Stosujemy w tym celu poza osuszaczami powietrza specjalistyczne i nowoczesne wentylatory, które z dużą mocą nadmuchują posadzki, znacznie przyśpieszając ich wysychanie i wentylację. Tym sposobem redukujemy czas niezbędny do wyschnięcia podłoża i umożliwiamy dalsze prowadzenie prac budowlanych.

Osuszanie posadzek pod parkiet pozwala ponadto na kontynuację procesu budowlanego nawet przy niskich temperaturach i uniknięcie zbędnych zastojów. Prace wykończeniowe mogą być prowadzone już na etapie osuszania, w związku z czym znacznie przyśpieszamy tempo realizacji inwestycji.