Osuszanie posadzek

Osuszanie posadzek pod parkiet pozwala mieć pewność, że drewno nie ulegnie zdeformowaniu po jakimś czasie.

Położenie parkietów na zawilgoconej powierzchni może skutkować nie tylko ich nietrwałością, ale również wiązać się z bardziej poważnymi konsekwencjami. Wilgoć może bowiem przedostawać się na wyższe kondygnacje budynku na skutek podciągania kapilarnego (nawet do wysokości kilku metrów), co staje się powodem wilgoci w domu i grzyba na ścianie.

Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem posadzek pod parkiet z wilgoci na etapie prac budowlanych bądź remontowych, aby umożliwiać ich szybkie postępy, a także nie dopuszczać do skutków wykonania podłogi na podłożu o wysokim poziomie wilgotności. Stosujemy w tym celu poza osuszaczami powietrza specjalistyczne i nowoczesne wentylatory, które z dużą mocą nadmuchują posadzki, znacznie przyśpieszając ich wysychanie i wentylację. Tym sposobem redukujemy czas niezbędny do wyschnięcia podłoża i umożliwiamy dalsze prowadzenie prac budowlanych.

Osuszanie posadzek pod parkiet pozwala ponadto na kontynuację procesu budowlanego nawet przy niskich temperaturach i uniknięcie zbędnych zastojów. Prace wykończeniowe mogą być prowadzone już na etapie osuszania, w związku z czym znacznie przyśpieszamy tempo realizacji inwestycji.

osuszanie-posadzek

Urządzenia używane do osuszania posadzek