Pomiar wilgotności

Pomiar wilgotności i porada eksperta

Pomiar wilgotności

Pomiar wilgotności i porada eksperta to usługa kierowana do osób które mają problem tj. wilgoć w domu lub grzyb na ścianie.

Pozornie sucha powierzchnia może być wilgotna w głębszych warstwach. W niektórych sytuacjach wilgoć może przedostawać się do górnych poziomów, co skutkuje zniszczeniem materiałów wykończeniowych, rozwojem grzybów i pleśni, a także pojawieniem się nieprzyjemnych zapachów.

Dlatego świadczymy usługę pomiar wilgotności i porada eksperta, korzystając przy tym ze specjalistycznych urządzeń pomiarowych i analitycznych. Wykonujemy pełną diagnostykę w mieszkaniach, domach i obiektach komercyjnych, aby zidentyfikować poziom wilgotności oraz czynniki, które mogą przyczyniać się do jego rozwoju.

Nasz pomiar wilgotności i porada eksperta nie ogranicza się wyłącznie do określenia poziomu wilgotności w domu, ale także udzielania fachowych porad, które pozwolą na jego rozwiązanie. Ponadto wystawiamy pisemne opinie na temat stanu zawilgocenia dla ubezpieczyciela, które zawierają schemat i opis obszaru zawilgocenia, stopień zawilgocenia oraz miejsca pomiarów, przyczynę zawilgocenia, zalecenia co do sposobów likwidacji wilgoci, wycenę kosztów osuszania oraz dokumentację zdjęciową.

Wykonujemy pomiary:
• Stanu zawilgocenia budynków po zalaniu
• Stanu zawilgocenia budynków starych
• Pomiary wilgotności posadzek przed ułożeniem parkietów
• Pomiary wilgotności tynków i wylewek w trakcie budowy
• Pomiary wilgotności w nowo wybudowanych obiektach przed lub w trakcie ich odbioru
• Pomiary wilgotności stref izolacji: posadzek, ociepleń budynków itp.