Serwis osuszaczy

Serwis osuszaczy

Serwis osuszaczy to usługa skierowana do użytkowników budowlanego lub domowego osuszacza powietrza. Zajmujemy się profesjonalnym przeglądem i naprawą,  a także czyszczeniem urządzeń  do usuwania szkód po zalaniu oraz kontroli i utrzymywania właściwej temperatury i wilgotności w pomieszczeniach. Do tej grupy należą : osuszacze powietrza, nagrzewnice olejowe i elektryczne, klimatyzatory przenośne, ozonatory, nawilżacze powietrza i wentylatory przemysłowe. Usługi realizujemy na oryginalnych podzespołach, a w części zamienne zaopatrujemy się bezpośrednio u sprawdzonych producentów. Nasi specjaliści posiadają doskonałe kwalifikacje techniczne i bogate doświadczenie, jak też regularnie otrzymują pakiety szkoleń. Dzięki temu powierzając nam sprzęt do naprawy, Klienci otrzymują gwarancję najwyższej jakości świadczeń. Aby zapewnić Państwu jeszcze wyższy poziom wygody, na czas naprawy oferujemy urządzenia zastępcze w atrakcyjnej cenie.

Naszym atutem jest szybka i sprawna obsługa serwisowa. Dzięki rozbudowanej sieci oddziałów mamy możliwość obsługiwania Klientów na ternie całej Polski. Maksymalny czas wyceny wynosi 5 dni, jednak najczęściej już w ciągu 48 godzin informujemy Klientów o możliwych kosztach naprawy. Po ich akceptacji niezwłocznie zamawiamy części zamienne, a następnie przystępujemy do niezbędnych czynności. Nasz pracownik pozostaje w stałym kontakcie z Klientami, informując ich o przebiegu naprawy i terminie jej finalizacji. Troszczymy się o to, aby mieli Państwo pełne przekonanie, że sprzęt znajduje się w dobrych rękach.

W ramach obsługi serwisowej oferujemy także takie usługi, jak:

• Serwisy okresowe, które polegają na dokonywaniu stałych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń. Pozwala to na przedłużenie ich żywotności i zapewnia wysoką wydajność podczas użytkowania. Dokonywane przez nas przeglądy okresowe obejmują ocenę stanu technicznego ze szczególnym uwzględnieniem przewodu i wtyczki, sprawdzenie wydajności pracy i kontrolę wyposażenia. Przeprowadzamy także oględziny wewnętrzne i sprawdzamy kluczowe podzespoły.

• Uzupełnianie czynnika chłodzącego, które redukuje ryzyko wystąpienia awarii urządzenia. Taka czynność jest niezbędna w przypadku układów w osuszaczach powietrza czy klimatyzatorach, które nie są układami zamkniętym hermetycznie, lecz siecią elastycznych przewodów. Spadek poziomu czynnika chłodzącego poniżej zalecanej wartości powoduje ich uszkodzenie. Gdy obserwuje się spadek wydajności sprzętu, najprawdopodobniej urządzenie wymaga prze-prowadzenia próby szczelności oraz uzupełnienia czynnika chłodzącego.

SZUKASZ INFORMACJI ?

Jeśli szukasz informacji ? Sprawdź nasze porady

Zobacz nasze artykuły