Profesjonalna usługa odgrzybiania

Nowoczesne odgrzybianie to szereg czynności, które odpowiednio przeprowadzone pozwalają ostatecznie pozbyć się problemu zagrzybienia w budynkach raz na zawsze.

Opracowana przez DRYPOL kompleksowa usługa odgrzybiania zakłada następujące czynności:

– Diagnozę przyczyn powstania zagrzybienia,

– Analizę skali i rodzaju zagrzybienia,

– Usunięcie wykwitów ze ścian, stropów i posadzek odpowiednimi środkami chemicznymi,

– Przeprowadzenie skutecznego procesu ozonowania pomieszczeń.

Odgrzybianie ścian

Najczęstsze pytania:

Czy odgrzybiamy mieszkania prywatne i małe pomieszczenia?

Nasze usługi kierujemy do wszystkich odbiorców niezależnie od skali problemu. W swojej działalności obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i duże firmy.

Ile kosztuje pozbycie się zagrzybienia z mieszkania, domu, biura?

Kompleksowa usługa obejmująca wszystkie niezbędne czynności to zazwyczaj koszt kilkuset złotych. Dokładny kosztorys określamy po przeprowadzeniu wizji lokalnej lub po poznaniu następujących informacji:

Wielkość mieszkania (domu, lokalu, biura), ilość pomieszczeń oraz powierzchni, na której pojawiły się wykwity, a także adresu.

Ile trwa usługa odgrzybiania, na jak długo należy opuścić mieszkanie podczas jej przeprowadzania?
95% usług przeprowadzanych przez DRYPOL trwa pomiędzy 8 – 24h i na taki okres należy opuścić mieszkanie, dom lub biuro. Zapewniamy, że po takim czasie wrócisz do pomieszczeń odgrzybionych, zdezynfekowanych, a co najważniejsze bez nieprzyjemnych zapachów chemii i pleśni.

grzyb na ścianie

Kropidlak czarny (Aspergillus Niger) – potocznie znany jako czarna pleśń

Czy udzielana jest gwarancja na usługę odgrzybiania?

Wykonując kilkaset usług odgrzybiania rocznie opracowaliśmy techniki dzięki, którym jesteśmy pewni naszej skuteczności. Na usługę usuwania zagrzybienia udzielamy Państwu rocznej gwarancji.

EFEKT NASZYCH USŁUG

odgrzybianie pomieszczeń

Skuteczne usuwanie grzybni i przebarwień z powierzchni nie wymaga ścierania, skucia, ani szlifowania. Najlepszy efekt osiągamy, gdy środki odgrzybiające nanoszone są metodą natryskową. Wykonywane przez naszą firmę zabiegi bezdotykowe zapobiegają emisji zarodników grzybów do powietrza. Takie działanie minimalizuje ryzyko przenoszenia zarodników do inny pomieszczeń.

W swojej długoletniej działalności odgrzybialiśmy m.in.:

– mieszkania, domy, domki letniskowe, budynki wiel