Klienci indywidualni, Wspólnoty mieszkaniowe i Zarządcy nieruchomości

Osuszanie budynków

Usługi osuszania budynków oraz lokalizacji przecieków stają się konieczne w wyniku losowych sytuacji, niejednokrotnie niezależnych od nas. Istotne jest ich przeprowadzenie, które  przywraca komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania budynku.

Nasze usługi świadczymy w sposób solidny, szybki oraz skuteczny, co ma wyjątkowe znaczenie w odniesieniu do powtórnego użytkowania lokalu. Staje się to niezbędne dla mieszkańców, którzy mogą szybko wrócić do swojego mieszkania, a także osób administrujących budynkiem. Możliwość ponownego wynajmu lub sprzedaży lokalu przyczynia się bowiem do ciągłości wpływających opłat.

Niezbędna optymalna wilgotność powietrza

Pomieszczenia w których jest zbyt wysoka wilgotność powietrza stają się narażone na powstawanie grzybów oraz pleśni na ścianach .Znacznie korzystniejszym i tańszym rozwiązaniem jest zapobieganie efektowi rozprzestrzeniania się wilgoci, niż późniejsze usuwanie jego skutków.

W zakresie oferowanych usług nasza firma proponuje przeprowadzenie dokładnych pomiarów wilgotności, jak i profesjonalne doradztwo w zakresie usuwania wilgoci oraz lokalizowania źródeł wilgoci. Specjalistyczna wiedza zapewnia efektywne wykonywanie naszych usług. Przywrócenie zdrowej atmosfery w lokalu staje się istotne zarówno dla mieszkańców, jak i zarządcy nieruchomości, który odpowiedzialny jest za zapewnienie odpowiednich warunków mieszkaniowych.

Firmy budowlane i deweloperzy

Woda jest niezbędny elementem wykorzystywanym w budownictwie. Do większości procesów budowlanych zużywa się litry wody, która musi w sposób naturalny wyschnąć, wiążąc tym samym materiały budowlane. Czas naturalnego osuszania tynków lub wylewek znacznie wydłuża czas budowy a dezorganizacja z tym związana przynosi dodatkowe koszty. Osuszacz powietrza jest idealnym rozwiązaniem by pozbyć się dużo szybciej niechcianej wilgoci w sposób naturalny.

Oferowane w naszej wypożyczalni budowlane osuszacze powietrza posiadają wydajność osuszania do 150 litrów na dobę. Gwarantujemy dostawę oraz montaż osuszaczy powietrza i nagrzewnic, a także doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu i systematyczne pomiary.

Posiadamy nowoczesne urządzenia pomiarowe do lokalizowania wycieków wody . Nieszczelności lub awarie hydrauliczne lokalizujemy bez konieczności zbędnych odkrywek .

Wyposażymy Cię także w niezbędne mierniki dając możliwość samodzielnych pomiarów i jeszcze lepszą kontrolę nad Twoją inwestycją. Możesz mieć pewność, że nasz wykwalifikowany zespół znajdzie rozwiązanie Twoich problemów związanych ze zbyt wysoką wilgotnością.

Agencje ubezpieczeń i Brokerzy

Zalane mieszkanie? Postaw na doświadczoną ekipę profesjonalnej firmy osuszającej która szybko i skutecznie usunie szkody z polisy.

Osuszanie po zalaniu jest koniecznością, jednak jest to decyzja właściciela obiektu, która powinna być oparta na rzetelnej wiedzy. Warto w tym przypadku posiłkować się fachową opinią na temat doboru metody i czasu osuszania lokalu. Konieczne jest wykonanie pomiarów przez eksperta i przygotowanie indywidualnej oferty, a także gromadzenie dokumentacji niezbędnej dla firmy ubezpieczającej . Postawienie na profesjonalną i kompleksową firmę pozwoli zredukować koszty z polisy do minimum.

Szybka reakcja, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo, czyli korzyści wynikające ze współpracy z nami.

W przypadku zalania niezwykle istotne jest zabezpieczenie lokalu przed poszerzeniem się szkód spowodowanych wodą, a także szybkie przystąpienie to “ratowania” przedmiotów z otoczenia. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnych i kompleksowych usług doświadczonej firmy osuszającej, która podchodzi do każdego przypadku indywidualnie, dzięki czemu możliwe jest dobranie odpowiedniej metody osuszania, co zależy od rodzaju zalanych materiałów oraz warunków panujących w miejscu szkody.

Szybka interwencja pozwoli uniknąć wielu przykrych konsekwencji oraz obniżyć koszty i czas usuwania szkód po zalaniu lokalu.

Firmy produkcyjne i przemysł

W wielu procesach produkcyjnych wymagane są odpowiednie parametry wilgotności powietrza. Także podczas magazynowania produktów należy zapewnić odpowiednie warunki klimatyczne w pomieszczeniach.

Pewnie wiesz, że nadmierna wilgotność skraca czas przydatności materiałów do wykorzystania w dalszym procesie produkcyjnym. A także przechowywanie żywności w atmosferze o dużej wilgotności skraca okres przydatności do spożycia.

Stosowanie osuszaczy powietrza do obniżania wilgotności w magazynach oraz halach produkcyjnych jest dziś powszechne. Ważne by urządzenie było odpowiednio dobrane do temperatury oraz kubatury pomieszczenia. To pozwala na oszczędności związane z kosztami energii oraz zapewnia skuteczne rozwiązanie nadmiernej wilgoci.

Nasz sprzęt jest cichy i odporny na trudne “przemysłowe” warunki. Pomożemy dobrać najlepsze urządzenie, indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb.