Osuszacz powietrza wynajem profesjonalnych urządzeń do kontroli wilgotności oraz temperatury powietrza.

Jednorazowa potrzeba usunięcia wilgoci nie musi wiązać się z koniecznością zakupu nowego sprzętu. W takich sytuacjach Klienci mogą skorzystać z naszej wypożyczalni urządzeń do usuwania szkód po zalaniu oraz kontroli i utrzymywania właściwej temperatury i wilgotności w pomieszczeniach. Oferowany w jej ramach asortyment pochodzi od najlepszych producentów i został wielokrotnie przez nas przetestowany, co daje gwarancję skuteczności i niezawodności jego działania.

Dysponujemy największą bazą urządzeń w Polsce, dzięki czemu każdy znajdzie tu rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb.

Osuszanie

Ogrzewanie

Klimatyzacja

Wentylacja

Nawilżanie

Oczyszczanie powietrza

Pomiar wilgotności

Lokalizacja przecieków

Pomiar inny

Prowadząc wypożyczalnię urządzeń od wielu lat i oferując w jej ramach szeroki wybór produktów, możemy zaproponować najbardziej korzystne na rynku ceny.

W przypadku najmu długoterminowego lub innych sytuacji niestandardowych umożliwiamy ich negocjację i zapewniamy elastyczne podejście do Klienta. Ponadto gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz dostawę i odbiór najmowanych sprzętów w dowolnym miejscu. Zawsze służymy specjalistyczną poradą w zakresie tego, jakie urządzenia wybrać oraz jak efektywnie je użytkować.
Stale poszerzamy zakres dostępnego w ramach wypożyczalni asortymentu. Wzbogacamy go o coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, aby jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy sprzęt zarówno do użytku domowego, jak też profesjonale urządzenia służące do osuszania, ogrzewania, nawilżania oraz klimatyzowania powierzchni komercyjnych, gospodarczych lub przemysłowych. W przypadku bardziej zaawansowanych działań Klienci zawsze mogą skorzystać z oferowanych przez nas usług, dzięki czemu otrzymają wsparcie wykwalifikowanej ekipy technicznej oraz gwarancję otrzymania powierzonej nam przestrzeni w stanie „do wejścia” i dalszego użytkowania.