Jesteśmy firmą ściśle wyspecjalizowaną w zakresie likwidacji szkód po zalaniu, bieżącej kontroli i eliminacji wilgotności oraz ozonowania.

Rozpoczęliśmy swoją działalność już w 1997 roku. Na przestrzeni niemal 20 lat zdobyliśmy pozycję doskonałego profesjonalisty w swojej dziedzinie. Świadczymy wysokiej jakości usługi dzięki bogatemu doświadczeniu, ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji i sięganiu po coraz bardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, a przede wszystkim szybkiemu i skutecznemu działaniu, które pozwala bezproblemowo i oszczędnie zażegnać problemy naszych Klientów.

Podczas długoletniej praktyki pojawiało się przed nami wiele wyzwań. Uczestniczyliśmy m.in. w zakrojonej na szeroką skalę akcji usuwania skutków powodzi 1000-lecia. Następnie świadczyliśmy usługi dla dziesiątek prestiżowych obiektów – w tym m.in. placówek użyteczności publicznej, jak szkoły czy uczelnie, a także powierzchni komercyjnych, typu banki, lotniska, magazyny, hotele i pensjonaty. Z takim samym zaangażowaniem i dbałością podchodzimy do dużych przestrzeni, które należą do globalnych firm, jak też mniejszych lokali, które użytkują przedsiębiorcy lokalni czy właściciele prywatni.

Nieustanny rozwój i sięganie po coraz bardziej innowacyjne technologie pozwalają nam gwarantować niezawodność działania i minimalizację kosztów powstałych na skutek szkód po zalaniu. Stale inwestujemy w wiedzę i nowoczesny sprzęt oraz śledzimy postępy w naszej branży na rynkach zagranicznych. Ponadto aktywnie reagujemy na potrzeby Klientów, nieustannie poszerzając zakres naszych usług i podnosząc kompetencje techniczne naszych pracowników. Dzięki temu możemy w kompleksowy sposób odpowiadać na awaryjne sytuacje i redukować zaistniałe w ich rezultacie straty.

Nasze referencje

Szybkość i skuteczność – to dwa zasadnicze cele, które przyświecają działalności Grupy DRYPOL. Nasi wyspecjalizowani technicy w oparciu o skrupulatną analizę dobierają najlepsze w danych okolicznościach rozwiązania i wdrażają je zgodnie z rygorystycznymi zasadami. Dzięki solidnemu podejściu do powierzanych zadań pozostawiamy naszym Klientom powierzchnię suchą, bezpieczną, w stanie gotowym do dalszego użytkowania. Udzielamy także niezbędnych rad na przyszłość i służymy życzliwą pomocą w razie zaistnienia dalszych niefortunnych sytuacji.

Nasz zespół

Laura Leszczyńska
Laura LeszczyńskaPrezes Zarządu
kom 512 321 821
email: l.leszczynska@drypol.pl
Dawid Welk
Dawid WelkDyrektor Techniczny
kom 509 971 900
email: d.welk@drypol.pl

Centrala Gdynia

Małgorzata Bartnikowska
Małgorzata BartnikowskaKierownik biura
kom 662 029 180
email: biuro@drypol.pl
Artur Kulik
Artur KulikTechnik Serwisu
kom 662 029 188
email: serwis@drypol.pl
Marcin Jasiński
Marcin JasińskiSpecjalista ds. Technicznych
kom 662 029 194
email: m.jasinski@drypol.pl
Adriana Zelewska
Adriana ZelewskaSpecjalista ds. Sprzedaży urządzeń
kom 501 503 103
email: a.zelewska@drypol.pl

Oddziały

Krzysztof Stepaniak
Krzysztof StepaniakKierownik Oddziału Kraków
kom 509 971 902
email: krakow@drypol.pl
Tomasz Moskal
Tomasz MoskalKierownik Oddziału Szczecin
kom 662 029 192
email: szczecin@drypol.pl
Paweł Jackowski
Paweł JackowskiKierownik Oddziału Warszawa
kom 734 194 685
email: warszawa@drypol.pl
Zbigniew Kulczycki
Zbigniew KulczyckiKierownik Oddziału Wrocław
kom 662 029 193
email: wroclaw@drypol.pl