Osuszanie budynków Gdańsk – nasze realizacje w woj. pomorskim

GDAŃSK

ul. Chylońska 82B
81-033 Gdynia
email: info@drypol.pl
tel: + 48 586 636 768

Osuszanie budynków Gdańsk Gdynia i okolice, a także ozonowanie i odgrzybianie ścian świadczymy już od ponad 20 lat. Ciężko pracujemy by z profesjonalizmem  podchodzić do każdego zlecenia. Dzięki temu zarządcy prestiżowych obiektów zwracają się w pierwszej kolejności do nas gdy zdarzy się awaria wodna wymagająca osuszania budynków . Z pośród szerokiej gamy udanych realizacji możemy pochwalić się w szczególności naszymi pracami na terenie Gdyni.

Osuszanie budynków Gdańsk i okolice

Gdynia jest miastem dobrze przygotowanym na wodę, a właściciele budynków z reguły dobrze dbają o swoją własność. Nawet tu zdarzają się jednak poważne zalania budynków, i udało nam się szybko i sprawnie osuszyć kluczowe dla miasta obiekty. Tym samym zapobiegając dalszym stratom.

Osuszanie budynków w Gdyni odbyło się także między innymi na tak ważnych obiektach jak: Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, SEA TOWERS i Szpital Miejski w Gdyni. Szybko uporaliśmy się też z zalaniami w hotelach: Nadmorskim, Coutryard (w Waterfront), oraz siedzibie PKO BP i budynku Transatlantyk i centrum handlowym Klif.

Osuszanie budynków Gdańsk

Choć nasz oddział mieści się w Gdyni, bardzo często jesteśmy wzywani także do trudnych sytuacji, które zdarzyły się w Gdańsku. Zapracowaliśmy sobie na dobrą renomę osuszaniem budynków takich jak ERGO Arena, Galeria Bałtycka i Komenda Miejska Policji. Zaufali nam także właściciele hoteli Smart i Puro, oraz kilkadziesiąt firm i organizacji, które spotkały się z problemem zalania pomieszczeń.

Wezwani, nie wahamy się nawet chwili, lecz jedziemy z pomocą przy osuszaniu budynków poza obręb Gdańska i Gdyni. Nasz oddział obsługiwał między innymi zalane budynki w Sopocie (stadion lekkoatletyczny, budynki Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie), Kościerzynie (browar START) i Rumii (Deichmann).
Jesteśmy gotowi świadczyć najwyższej jakości usługi na terenie Trójmiasta, ale też całego województwa Pomorskiego. Wszędzie gdzie zdarzy się zalanie – poradzimy sobie z nim i profesjonalnie osuszymy cały budynek.

Osuszanie Szpitala Miejskiego w Gdyni

Osuszanie-budynków-Gdańsk-Szpital-Miejski-Gdynia

Osuszanie wieżowca Sea Towers w Gdyni

Osuszanie-budynków-Gdańsk-SeaTowers-Gdynia

Osuszanie Hotelu Nadmorskiego w Gdyni

Osuszanie budynków Gdańsk Hotel Nadmosrki Gdynia

Osuszanie budynków Gdańsk – budynki nowo wybudowane.

W trakcie budowy lub modernizacji budynku osuszanie ma kluczowe znaczenie dla jego przyszłej trwałości. Nie stanowi to dla nas wyzwania nawet przy wymagających trójmiejskich inwestycjach, gdyż dysponujemy bardzo dobrze wyszkoloną kadrą i najwyższej jakości sprzętem. Osuszaliśmy między innymi: zakłady Polpharma S.A., Politechnikę Gdańską, Multikino Gdańsk i Gdański AWF.

Osuszanie domu w trakcie budowy Gdynia.

Na tych zdjęciach osuszaliśmy mokre tynki oraz świeże wylewki, a w późniejszym etapie także dach. Była to dość specyficzna praca ponieważ nie można było przeprowadzić agresywnego osuszania by nie uszkodzić świeżych wylewek.  Osuszanie tynków oraz  wylewek trwało około 10 dni.

Następnym etapem było osuszanie dachu. Ponieważ budynek był budowany jesienią, gdy pogoda była deszczowa, w strefie izolacji dachu zostało zamknięte bardzo dużo wody. Woda ta została odpompowana z dachu specjalistycznymi pompami. W sumie zostało wypompowane około 30 litrów wody. Następnie pompy wtłoczyły tam suche powietrze. Całe osuszanie dachu odbywało się przez sufit wewnątrz domu. W swojej pracy wybieramy takie rozwiązania by jak najmniej narazić budynek na uszkodzenia. Uszkodzenie izolacji dachu niesie za sobą bardzo kosztowne skutki dlatego ważne jest by takie prace przeprowadzał doświadczony personel.

Osuszanie dachu

Bardzo często podczas budowy zdarza się, że woda jest zamykana np, w strefie izolacji dachu i nie ma ujścia. Wówczas stosuje się technologię osuszania podposadzkowego, gdzie woda zostaje wypompowana a następnie strefa ta jest wentylowana suchym powietrzem.

Osuszanie budynków Gdańsk Dom Gdynia3
Osuszanie budynków Gdynia
Osuszanie budynków Gdańsk Dom Gdynia
Osuszanie budynków Gdańsk Dom Gdynia2
Osuszanie budynków Gdańsk Dom Gdynia4

Gdańsk – Ozonowanie pomieszczeń
Przeprowadzamy ozonowanie budynków w Gdańsku, ale też Gdyni, Sopocie i w okolicach Trójmiasta. Z naszych usług korzystały prestiżowe budynki i instytucje państwowe. Z pewnością wykonaliśmy solidną pracę między innymi w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni oraz pałacu w Leźnie. Także Komenda Miejska Policji w Gdańsku i Gdański Uniwersytet Medyczny mogły na nas polegać.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i bardzo kompetentną obsługą dzięki czemu jesteśmy gotowi zapewnić usługi ozonowania pomieszczeń w nawet najbardziej wymagających budynkach Trójmiasta.

Trójmiasto – wynajem nawilżaczy i osuszaczy powietrza
Profesjonalne narzędzia, których używamy możemy również wynająć potrzebującym firmom i instytucjom z terenu Trójmiasta. Wynajmujemy nawilżacze powietrza do budynków o szczególnej wrażliwości, takich jak: Gdyńskie Centrum Filmowe, Muzeum Historyczne miasta Gdańsk, zakłady Polpharma S.A.

Zarówno w delikatnych muzealnych salach jak i wymagających perfekcyjnej sterylności halach Polpharmy nasze urządzenia dowiodły najwyższej jakości. Śmiało możemy na nich polegać także w Twoim budynku.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i bardzo kompetentną obsługą dzięki czemu jesteśmy gotowi zapewnić usługi takie jak osuszanie budynków czy ozonowanie pomieszczeń w nawet najbardziej wymagających budynkach Trójmiasta.