GDAŃSK

ul. Chylońska 82B
81-033 Gdynia
email: info@drypol.pl
tel: + 48 586 636 768

Osuszanie budynków Gdańsk Gdynia - nasze realizacje

Osuszanie budynków Gdańsk Gdynia i okolice, a także ozonowanie i odgrzybianie ścian świadczymy już od ponad 20 lat. Ciężko pracujemy by z profesjonalizmem  podchodzić do każdego zlecenia. Dzięki temu zarządcy prestiżowych obiektów zwracają się w pierwszej kolejności do nas gdy zdarzy się awaria wodna wymagająca osuszania budynków . Z pośród szerokiej gamy udanych realizacji możemy pochwalić się w szczególności naszymi pracami na terenie Gdyni.

Osuszanie budynków Gdańsk i okolice

Gdynia jest miastem dobrze przygotowanym na wodę, a właściciele budynków z reguły dobrze dbają o swoją własność. Nawet tu zdarzają się jednak poważne zalania budynków, i udało nam się szybko i sprawnie osuszyć kluczowe dla miasta obiekty. Tym samym zapobiegając dalszym stratom.

Osuszanie budynków w Gdyni odbyło się także między innymi na tak ważnych obiektach jak: Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, SEA TOWERS i Szpital Miejski w Gdyni. Szybko uporaliśmy się też z zalaniami w hotelach: Nadmorskim, Coutryard (w Waterfront), oraz siedzibie PKO BP i budynku Transatlantyk i centrum handlowym Klif.

Osuszanie budynków Gdańsk

Choć nasz oddział mieści się w Gdyni, bardzo często jesteśmy wzywani także do trudnych sytuacji, które zdarzyły się w Gdańsku. Zapracowaliśmy sobie na dobrą renomę osuszaniem budynków takich jak ERGO Arena, Galeria Bałtycka i Komenda Miejska Policji. Zaufali nam także właściciele hoteli Smart i Puro, oraz kilkadziesiąt firm i organizacji, które spotkały się z problemem zalania pomieszczeń.

Wezwani, nie wahamy się nawet chwili, lecz jedziemy z pomocą przy osuszaniu budynków poza obręb Gdańska i Gdyni. Nasz oddział obsługiwał między innymi zalane budynki w Sopocie (stadion lekkoatletyczny, budynki Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie), Kościerzynie (browar START) i Rumii (Deichmann).
Jesteśmy gotowi świadczyć najwyższej jakości usługi na terenie Trójmiasta, ale też całego województwa Pomorskiego. Wszędzie gdzie zdarzy się zalanie – poradzimy sobie z nim i profesjonalnie osuszymy cały budynek.

Osuszanie budynków Gdańsk – budynki nowo wybudowane.

W trakcie budowy lub modernizacji budynku osuszanie ma kluczowe znaczenie dla jego przyszłej trwałości. Nie stanowi to dla nas wyzwania nawet przy wymagających trójmiejskich inwestycjach, gdyż dysponujemy bardzo dobrze wyszkoloną kadrą i najwyższej jakości sprzętem. Osuszaliśmy między innymi: zakłady Polpharma S.A., Politechnikę Gdańską, Multikino Gdańsk i Gdański AWF.

Gdańsk – Ozonowanie pomieszczeń
Przeprowadzamy ozonowanie budynków w Gdańsku, ale też Gdyni, Sopocie i w okolicach Trójmiasta. Z naszych usług korzystały prestiżowe budynki i instytucje państwowe. Z pewnością wykonaliśmy solidną pracę między innymi w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni oraz pałacu w Leźnie. Także Komenda Miejska Policji w Gdańsku i Gdański Uniwersytet Medyczny mogły na nas polegać.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i bardzo kompetentną obsługą dzięki czemu jesteśmy gotowi zapewnić usługi ozonowania pomieszczeń w nawet najbardziej wymagających budynkach Trójmiasta.

Trójmiasto – wynajem nawilżaczy i osuszaczy powietrza
Profesjonalne narzędzia, których używamy możemy również wynająć potrzebującym firmom i instytucjom z terenu Trójmiasta. Wynajmujemy nawilżacze powietrza do budynków o szczególnej wrażliwości, takich jak: Gdyńskie Centrum Filmowe, Muzeum Historyczne miasta Gdańsk, zakłady Polpharma S.A.

Zarówno w delikatnych muzealnych salach jak i wymagających perfekcyjnej sterylności halach Polpharmy nasze urządzenia dowiodły najwyższej jakości. Śmiało możemy na nich polegać także w Twoim budynku.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i bardzo kompetentną obsługą dzięki czemu jesteśmy gotowi zapewnić usługi takie jak osuszanie budynków czy ozonowanie pomieszczeń w nawet najbardziej wymagających budynkach Trójmiasta.